Wydano zgodę na budowę fabryki należącej do firmy Alarmtech

Plany budowy zakładu produkcyjnego należącego do firmy Alarmtech nabierają coraz bardziej realnych kształtów. Nieruchomość powstanie w mieście Gniew, a jego burmistrz wydał już warunki zabudowy, co przyspieszy pracę nad całym przedsięwzięciem – informuje JARTOM Real Estate. 

Prace nad budową zakładu ruszą już wiosną 

Wiadomo już, że fabryka powstanie na działce, na której niegdyś znajdowała się mleczarnia. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa rozpocznie się już wiosną tego roku. Cały proces zostanie podzielony na kilka etapów, co ułatwi kontrolę nad wykonywanymi czynnościami. Obiekt bez wątpienia zwiększy moce wytwórcze przedsiębiorstwa i ułatwi mu dalszy, dynamiczny rozwój. Alarmtech to marka o ugruntowanej pozycji, która jest obecna na rynku już od ponad 30 lat. Zajmuje się wytwarzaniem wyrobów dla systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu i nie tylko. Powiększenie zaplecza produkcyjnego stanowi naturalną reakcję na rosnące zapotrzebowanie na tego typu elementy.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane