Wybudowana w Zabrzu fabryka Weber Stephen Products wkrótce rozpocznie swoją działalność

2021-10-08
Wybudowana w Zabrzu fabryka Weber Stephen Products wkrótce rozpocznie swoją działalność

Dobiegła końca budowa fabryki należącej do amerykańskiej firmy Weber Stephen Products. Aktualnie trwają przygotowania do uruchomienia tego zlokalizowanego w Zabrzu obiektu, który będzie specjalizował się w wytwarzaniu grilli elektrycznych, węglowych oraz gazowych – informuje JARTOM Real Estate. 

Fabryka w Zabrzu pierwszą taką inwestycją amerykańskiej firmy w Polsce

Przygotowania do budowy zakładu produkcyjnego nabrały tempa już w 2020 roku, gdy inwestor najpierw nabył działkę na terenie Zabrzańskiej Strefy Ekonomicznej, a kilka miesięcy później rozpoczął prace mające na celu powstanie pierwszej fabryki Weber Stephen Products w Polsce. Zatrudnienie znajdzie w niej nawet 500 osób i będzie to największa tego rodzaju nieruchomość w okolicy. Należy podkreślić, że o współpracę z Amerykanami zabiegało kilka innych miast, nie tylko polskich. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem dynamiczny rozwój marki pozwala z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że to nie ostatnia inwestycja o tak dużej skali. Wartość całego przedsięwzięcia wycenia się na 200 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU