Wybudowana w Wiechlicach fabryka to dopiero początek. NORD Systemy Napędowe zapowiada kolejną inwestycję

2021-10-20
Wybudowana w Wiechlicach fabryka to dopiero początek. NORD Systemy Napędowe zapowiada kolejną inwestycję

Wybudowana przez NORD Systemy Napędowe fabryka doczekała się swojego oficjalnego otwarcia. Przedstawiciele firmy stawiają na intensywny rozwój z optymizmem patrząc w przyszłość i już teraz zapowiadają, że obiekt zostanie rozbudowany – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny w Wiechlicach pierwszą fabryką grupy NORD w Polsce 

Budowa fabryki w Wiechlicach to pierwsza tego rodzaju inwestycja grupy NORD w Polsce. Do tej pory dysponowała ona obiektami zlokalizowanymi we Włoszech i w Chinach. Co ciekawe, linie produkcyjne uruchomiono już w 2019 roku, jednak z uwagi na obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną na świecie dopiero teraz można było zorganizować symboliczne otwarcie i prezentację nieruchomości. Warto podkreślić, że ten czas pozwolił na wyciągnięcie pierwszych wniosków związanych z funkcjonowaniem obiektu. W rezultacie firma NORD powiadomiła o planach rozbudowy fabryki, które pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych i generowanie większych obrotów. Biorąc pod uwagę fakt, że systematycznie wzrasta liczba punktów serwisowych i handlowych, którymi dysponuje marka, ta decyzja o dalszym rozwoju wydaje się być zupełnie naturalna. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU