Wybudowana w Rzeszowie fabryka Phoenix Contact E-Mobility oficjalnie otwarta

2021-11-26
Wybudowana w Rzeszowie fabryka Phoenix Contact E-Mobility oficjalnie otwarta

Spółka Phoenix Contact E-Mobility dokonała uroczystego otwarcia swojej nowej fabryki, którą wybudowano na terenie Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko. Obiekt posiada imponującą powierzchnię sięgającą 15 000 m2 i powstał zaledwie w pięć miesięcy – informuje JARTOM Real Estate.  

Zakład produkcyjny odpowie na potrzeby rynku elektromobilności

W obiekcie uruchomiono już osiem linii produkcyjnych, które służą do wytwarzania kabli ładowania AC, gniazd ładowania pojazdów, ładowarek naściennych i wielu innych. Warto podkreślić, że aż 14 000 m2, czyli znacząca większość fabryki, jest dedykowana mocom wytwórczym. Na pozostałym 1000 m2 mieści się zaplecze biurowe, co usprawnia wiele procesów logistycznych i ułatwia administrowanie całą placówką. Inwestycja wpisuje się w wizję przyszłości w branży motoryzacyjnej, która bazuje na pojazdach o napędzie elektrycznym i hybrydowym. Te bowiem cieszą się rosnącą popularnością. Przedstawiciele spółki nie kryją, że oddany niedawno do użytku zakład rozwija się znakomicie. Zgodnie z przyjętymi planami jeszcze w tym roku zostaną uruchomione dwie kolejne linie produkcyjne, a zatrudniany personel powiększył się do grona 300 osób. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU