Wszystkie magazyny w Logistic Park Rzeszów znalazły swoich najemców

2021-12-22
Wszystkie magazyny w Logistic Park Rzeszów znalazły swoich najemców

Park przemysłowo – magazynowy Logistic Park Rzeszów, inwestycja dewelopera LCube, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Obiekt o łącznej powierzchni wynoszącej 5 700 m2 znalazł już komplet najemców – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny wysokiej klasy w znakomitej lokalizacji  

Działalność w Logistic Park Rzeszów wkrótce będzie mogła rozpocząć marka Cocolita.pl, jedna z najprężniej rozwijających się drogerii internetowych w Polsce oraz Grupa REN specjalizująca się w dystrybucji artykułów spożywczych. To do ich dyspozycji zostaną oddane nowoczesne magazyny, które znajdują się w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w Jasionce, w niewielkiej odległości od autostrady A4 oraz lotniska. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz cieszenie się płynnym transportem, który stanowi dziś niezwykle istotną część biznesu. LCube intensywnie pracuje już nad kontynuacją projektu i realizacją drugiego etapu. Plany zakładają rozbudowę parku tak, by ten dysponował powierzchnią klasy A sięgającą 24 400 m2. Deweloper rozpoczął również budowę Logistic Park Wrocław I w Dobrzykowicach, stawiając na dynamiczną ekspansję. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU