Wrocławski zakład produkcyjny Align Technology już otwarty

Dobiegła końca budowa zakładu produkcyjnego należącego do Align Technology, który znajduje się we Wrocławiu i jest pierwszą tego rodzaju inwestycją firmy w Europie. Obiekt rozpoczął działalność już w drugim kwartale tego roku, natomiast teraz doczekał się uroczystego otwarcia, w którym uczestniczył także wiceprezydent miasta – informuje JARTOM Real Estate.  

W fabryce powstawać będą innowacyjne produkty

Nieruchomość powstała po to, by zwiększyć moce wytwórcze marki oraz odpowiedzieć na potrzeby rynku. Fabryka ma imponującą powierzchnię, która wynosi 80 000 m2 oraz spełnia nowoczesne standardy. Dowodzą tego przyznane jej certyfikaty ISO 14001 oraz LEED. W placówce będą powstawać elementy wykorzystywane podczas tworzenia przezroczystych nakładek ortodontycznych Invisalign. Oddanie do użytku tego zakładu produkcyjnego stało się dużym impulsem dla lokalnego rynku pracy oraz gospodarki. Już teraz bowiem wiadomo, że zatrudnienie w nim znajdzie ponad 2500 tysiąca osób! Align Technology to jedno z wiodących przedsiębiorstw projektujących i dostarczających zaawansowane technologicznie rozwiązania z dziedziny protetyki i ortodoncji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane