Wrocławski Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta zyska nowy magazyn

2022-06-01
Wrocławski Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta zyska nowy magazyn

Trwają przygotowania do budowy nowego magazynu należącego do wrocławskiego Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Ogłoszono już przetarg na sporządzenie dokumentacji projektowej, w którym wyszczególniono wymagania dotyczące realizowanej inwestycji i którego celem jest wyłonienie wykonawcy, który na powierzone mu zadanie będzie posiadał rok – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn o kompleksowym charakterze

W budynku znajdzie się magazyn o powierzchni 700 m2 i biuro o wielkości 100 m2. Takie połączenie umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie obiektem. Oprócz tego plany uwzględniają postawienie ogrodzonej wiaty, portierni zlokalizowanej obok bramy wjazdowej, której zadaniem będzie dbanie o bezpieczeństwo i stworzenie sieci utwardzonych dróg wewnętrznych. Wydzielona zostanie strefa pożarowa, a cały teren będzie monitorowany. Grunty przeznaczone pod budowę należą do gminy i znajdują się przy ulicy Piołunowej. Aktualnie Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta korzysta z magazynu przy ulicy Długiej, jednak jego przedstawiciele nie ukrywają, że zależy im na tym, by jak najszybciej przenieść się do nowej lokalizacji. Szacuje się, że koszt sporządzenia projektu wyniesie 800 tysięcy złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU