Wrocławska fabryka e-skuterów rozpoczęła działalność

Położona we Wrocławiu fabryka Govecs Poland została oddana do użytku i uruchomiła produkcję elektrycznych skuterów eSchwalbe. Szacuje się, że w obiekcie będzie wytwarzanych 300 pojazdów miesięcznie – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkuje kilkanaście skuterów dziennie

Warto podkreślić, że wrocławski zakład to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością i zaawansowanymi technologiami. Nad modelem eSchwalbe pracowali polscy inżynierowie, monterzy oraz elektronicy. W rezultacie pojazd jest zasilany lekkimi, wymiennymi bateriami o innowacyjnym charakterze. Aktualnie produkowanych jest od 12 do 14 skuterów dziennie. Bardzo możliwe, że w przyszłości ta liczba wzrośnie, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i dalszy rozwój marki. Oferowane przez niemiecką firmę pojazdy można z łatwością naładować w domu. Zapewniają komfort użytkowania i cieszą oczy estetyką utrzymaną w duchu vintage. Czy podbiją polski rynek? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.
 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane