Wrocław atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów. Amerykańska firma wybuduje tam swoją fabrykę

2021-05-20
Wrocław atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów. Amerykańska firma wybuduje tam swoją fabrykę

Kolejna duża inwestycja zostanie zrealizowana we Wrocławiu. To tam amerykańska firma Align Technology wybuduje fabrykę, która będzie jej pierwszym tego rodzaju obiektem w Europie i trzecim zakładem produkcyjnym, jakimi dysponuje – informuje JARTOM Real Estate.  

W wybudowanej fabryce powstaną zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne

Align Technology na budowę zakładu produkcyjnego przeznaczy 550 milionów złotych. To naturalny, kolejny krok po tym, jak firma otworzyła we Wrocławiu specjalne biuro projektowe. Zgodnie z przyjętymi planami, fabryka ma rozpocząć swoją działalność już na początku przyszłego roku. To moment, na który z nadzieją czekają nie tylko przedstawiciele firmy ale również mieszkańcy Wrocławia. Obiekt ma bowiem utworzyć aż 2500 nowych stanowisk pracy, co będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy. Zwiększenie mocy wytwórczych i uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych pozwoli Align Technology usprawnić wiele procesów logistycznych i zachować wysoką jakość świadczonych usług. Fabryka będzie specjalizować się w tworzeniu nakładek ortodontycznych i urządzeń medycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU