Wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę zakładu MAN w Niepołomicach

2022-02-28
Wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę zakładu MAN w Niepołomicach

MAN zainwestuje aż 130 milionów euro w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Niepołomicach. Przedsięwzięcie to pozwoli na aż trzykrotne zwiększenie skali produkcji, co jest istotnym krokiem w procesie transformacji i rozwoju MAN.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki w Niepołomicach

MAN to jedno z ważniejszych przedsiębiorstw produkujących samochody ciężarowe, autobusy, samochody dostawcze, silniki, a także urządzenia przemysłowe na rynek europejski. Wraz z dynamicznym rozwojem firma zdecydowała się rozbudować swój zakład produkcyjny w Niepołomicach i dostrzegając potencjał naszego kraju, zwiększyć skalę produkcji oraz zatrudnienie. Fabryka docelowo będzie zajmować obszar 41 ha, co stanowi aż 2/3 całej strefy w Bochni. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnej hali montażu kabin, hali modyfikacji pojazdów ciężarowych, magazynu, budynków biurowych i socjalnych, a także dodatkowych parkingów dla załogi. Wszelkie prace budowane w zakresie tej inwestycji prowadzone będą zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju. M.in. zainstalowane zostanie nowe źródło bioenergii, dzięki któremu zakład będzie w przyszłości neutralny pod względem CO2. Rozbudowa fabryki powoli na aż trzykrotne zwiększenie skali produkcji. To ogromna szansa dla MAN oraz milowy krok w jej rozwoju. Aby sprostać wymaganiom produkcyjnym zgłaszanym przez rynek, spółka zatrudni dodatkowe 1,5 tys. nowych pracowników. Koszt rozbudowy fabryki szacowany jest na 130 milionów euro, a jej oddanie do użytku zaplanowane jest na wrzesień 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU