Włoski inwestor uruchomi fabrykę w Białymstoku

Na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zostanie oddany do użytku kolejny zakład produkcyjny. Będzie należał do włoskiej firmy PL-Therm, która wybrała województwo podlaskie na miejsce, w którym będzie rozwijać swoją działalność – informuje JARTOM Real Estate. 

Wartość zakładu produkcyjnego wyceniono na 8 milionów złotych

Wiadomo już, że zlokalizowana w Białymstoku fabryka nie będzie budowana od podstaw. Przedsiębiorstwo zdecydowało, że wydzierżawi nieruchomość, a następnie wyposaży ją zakupionymi urządzeniami i maszynami. W obiekcie będą powstawać między innymi: siatki wykonane z włókna szklanego, narożniki ochronne, profile siatkowe oraz profile PCV. Koszt, który poniesie PL-Therm to 8 milionów złotych. Warto podkreślić, że firma może liczyć na wsparcie udzielone przez zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jego przedstawiciele dostrzegli korzyści, które zakład zapewni lokalnej gospodarce. Spółka przewiduje zatrudnienie ośmiu osób, a kolejne lata pokażą, czy ta liczba wzrośnie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane