Właściciele Frontres otrzymali pozwolenie na budowę nowych hal produkcyjnych w Rzeszowie

Przedsiębiorstwo Frontres planuje wybudować trzy duże, nowoczesne hale produkcyjne przy ulicy Spichlerzowej w Rzeszowie. Inwestycja ta przyczyni się do stworzenia nowych miejsc pracy w mieście. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowych hal produkcyjnych

Właściciele firmy Frontres, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości frontów meblowych, już otrzymali pozwolenie na budowę nowych hal na działkach pomiędzy siedzibą firmy a trasą S19. Projekt budowlany zatytułowany "Zakład Produkcyjny Branży Meblarskiej", składa się z ośmiu etapów. Pierwsze z nich mają być zrealizowane jeszcze w tym roku. W ramach inwestycji planowane jest również zaaranżowanie strefy biurowej na powierzchni jednej z hal, a także montaż niezbędnych urządzeń technologicznych, takich jak silosy i filtry trocin. Po zakończeniu wszystkich etapów budowy, firma będzie zatrudniać około 100 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane