Wirthwein Polska wybuduje drugą fabrykę w Łodzi. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju?

2021-10-18
Wirthwein Polska wybuduje drugą fabrykę w Łodzi. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju?

Koncern Wirthwein Polska podjął decyzję o budowie drugiej fabryki zlokalizowanej w Łodzi, a konkretniej, na Olechowie. W hali, za której powstanie odpowiada spółka MLP Group, firma wynajmie na początek powierzchnię sięgającą 6 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.
Hale MLP Group oferuje JARTOM.

O budowę fabryki Wirthwein zabiegały między innymi Rumunia i Niemcy

Łódź wybrano na miejsce realizacji inwestycji głównie dlatego, że pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. To tam znajduje się już pierwszy zakład należący do Wirthwein, który zatrudnia 400 osób i funkcjonuje na tyle dobrze, że koncern dostrzegł potencjał w tej lokalizacji. Fabryka specjalizuje się w wytwarzaniu elementów z tworzyw do suszarek, pralek, zmywarek i wielu innych. Zgodnie z planem, w nowym obiekcie, który zostanie oddany do użytku w 2022 roku, początkowo zostanie utworzonych 100 stanowisk pracy. Warto podkreślić, że przedstawiciele marki nie ukrywają tego, że nie jest to ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie. Z dużym prawdopodobieństwem można więc stwierdzić, że dalszy tak dynamiczny rozwój zaowocuje wybudowaniem kolejnych zakładów produkcyjnych w Polsce. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate,



Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU