Winda Warszawa z nową halą produkcyjno – magazynową

Spółka Winda Warszawa przygotowuje się do budowy hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w miejscowości Łubna, w województwie mazowieckim. Jej powierzchnia wyniesie 2665 m2 i zostanie oddana swojemu właścicielowi w stanie „pod klucz”, czyli umożliwiającym jej użytkowanie bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac – informuje JARTOM Real Estate.

Uzyskano już pozwolenie na budowę hali

Przedsiębiorstwo znajduje się już w posiadaniu prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę i aktualnie zajmuje się poszukiwaniem wykonawcy, któremu powierzy to zadanie. Nowa hala produkcyjno – magazynowa zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i prowadzeniem działalności na większą skalę. Głównym celem przyświecającym tej inwestycji jest zyskanie warunków do rozpoczęcia wytwarzania innowacyjnych komponentów dźwigowych. Będą one dedykowane branży offshore oraz przemysłowi morskiemu, a włączenie ich do asortymentu pozwoli na zdobycie nowych klientów i wzrost atrakcyjności firmy na rynku.   

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane