Wiemy kto został pierwszym najemcą nowego budynku DC2 w Prologis Park Warsaw-Żerań

2022-05-18
Wiemy kto został pierwszym najemcą nowego budynku DC2 w Prologis Park Warsaw-Żerań

Pierwsza hala nowego budynku DC2 w kompleksie Prologis Park Warsaw-Żerań została właśnie wynajęta. Zajęła ją polska firma Shim-Pol zajmująca się dystrybucją sprzętu i akcesoriów laboratoryjnych. - informuje JARTOM Real Estate

Powierzchnia magazynowa na wynajem

Firma Shim-Pol zdecydowała się na podpisanie umowy najmu powierzchni w parku logistycznym Prologis Park Warsaw-Żerań i zajęła tam liczącą 1 tys. mkw halę magazynową o wysokości 11 m. Na decyzję o wynajmie modułu właśnie w tym obiekcie wpłynęła atrakcyjna lokalizacja. Park logistyczny Prologis znajduje się niedaleko głównego biura Shim-Pol. Dzięki temu firma będzie w stanie efektywnie zarządzać logistyką, wspierać działania operacyjne oraz prowadzić sprawną dystrybucję w Polsce.
Wszystkie magazyny do wynajęcia Prologis oferuje JARTOM Real Estate.
Shim-Pol działa na polskim rynku już od 30 lat i zajmuje się dostarczaniem szerokiego spektrum urządzeń i akcesoriów z obszaru chromatografii, spektroskopii, optyki, bioanalizatorów oraz zaawansowanych analizatorów powierzchni. Ponadto firma dystrybuuje maszyny wytrzymałościowe i zmęczeniowe, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak przemysł motoryzacyjny, metalowy, czy budowniczy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU