Wielton z nową fabryką. Wiadomo już gdzie ona powstanie!

Wielton zwiększy moce wytwórcze poprzez wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego. Na lokalizację tej inwestycji wybrano Bełchatów, choć firma już od 26 lat z powodzeniem rozwija się w Wieluniu – informuje JARTOM Real Estate.  

W zakładzie znajdzie zatrudnienie ponad 200 osób

W fabryce zostaną uruchomione dwie linie produkcyjne. Jedna posłuży do wytwarzania zabudów chłodniczych, druga z kolei do produkowania ścian oraz dachów naczep furgonowych. Nieruchomość zachwyci nowoczesnym charakterem oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Automatyzacja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, a sztuczna inteligencja i specjalne systemy będą istotnym wsparciem dla personelu. Warto podkreślić, że zatrudnienie w obiekcie znajdzie ponad 200 osób. Przedsiębiorstwo nie traci czasu i rozpoczęło już rekrutację na niektóre stanowiska, nie ukrywając, że bardzo chętnie da szansę osobom z regionu. Wielton jest dynamicznie rozwijającą się marką, która realizuje projekty o międzynarodowym charakterze. Posiada oddziały handlowe oraz centra produkcyjne nie tylko w Europie, ale i w Afryce. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane