Wielton inwestuje w unowocześnienie produkcji. Nowy zakład w Wieluniu gotowy do działania.

Wielton otworzył nowy zakład produkcyjny w Wieluniu. Obiekt wyposażony został w nowoczesne technologie, które pozwolą firmie zwiększyć moce produkcyjne oraz elastycznie reagować na potrzeby klientów i zmienne trendy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej fabryki

Zakłady w Wieluniu są największymi w strukturach międzynarodowego przedsiębiorstwa Grupy Wielton, która zajmuje się produkcją naczep i przyczep pod markami Wielton i Wielton Agro. Nowy zakład produkcyjny, zautomatyzowany i zrobotyzowany, został wybudowany w celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz poprawy efektywności. 
Obiekt wyposażony jest w nowe maszyny i urządzenia, które zostały zakupione w ciągu ostatniego roku. Wielton, będąc firmą otwartą na personalizację pojazdów, dzięki tej inwestycji zyska jeszcze większą elastyczność w produkcji. Zakłady w Wieluniu zatrudniają około 2 tys. osób, a produkcję wspiera blisko 50 robotów. Grupa Wielton planuje podwojenie sprzedaży, przychodów i udziałów w rynku europejskim w ciągu najbliższych lat oraz przejęcia kolejnych firm.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane