Wielomilionowa inwestycja na światową skalę. Lech Poznań wybuduje nowe centrum badawcze

2021-06-02
Wielomilionowa inwestycja na światową skalę. Lech Poznań wybuduje nowe centrum badawcze

Klub Sportowy Lech Poznań oficjalnie podpisał już umowę z przedsiębiorstwem Projprzem Budownictwo, które wybuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe Akademii Lecha. Obiekt będzie położony we Wronkach i powstanie przy zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, których jak dotąd nie wdrożono jeszcze w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa Centrum Badawczo – Rozwojowego o wyjątkowym wyposażeniu

Wyjątkowość tego projektu polega na wyposażeniu nieruchomości w nowoczesne rozwiązania, które zwiększą funkcjonalność obiektu. Mowa tutaj między innymi o specjalnym symulatorze piłkarskim, który składa się z rozmaitych, w pełni zautomatyzowanych programów treningowych oraz sprzęcie najwyższej klasy. Warto podkreślić, że symulator tego rodzaju posiada w Europie jedynie centrum treningowe klubu Bayern Monachium. Można więc powiedzieć, że Polska wzoruje się na najlepszych i przyczynia się do wzrostu innowacyjności treningów. Koszt inwestycji szacuje się na 40 milionów złotych, a w jej realizacji pomoże dofinansowanie w wysokości połowy tej kwoty, które przyznało Ministerstwo Kultury w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu”. Plany obejmują też budowę klubowego internatu, co usprawni wiele procesów logistycznych i odbywanie treningów zawodnikom. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU