Wielkie plany rozwoju sieci Dino: więcej sklepów i nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne w Wieluniu

Dino Polska, właściciel jednej z największych sieci supermarketów w Polsce, planuje kolejne duże inwestycje. Jedną z nich jest budowa magazynu w rejonie węzła Jodłowiec przy północnej obwodnicy Wielunia. To właśnie tam Dino planuje zakupić grunty za blisko 6 mln zł. - informuje JARTOM Real Estate

Ekspansja sieci Dino w Polsce

Grunty inwestycyjne, na których będzie zlokalizowany nowy magazyn Dino, zostaną sprzedane przez ratusz Wielunia. Kwota transakcji ma opiewać na około 6 mln złotych. Na zakupionych terenach Dino planuje wybudować nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne. Inwestycja ta to nie tylko duży krok w dalszym rozwoju sieci Dino, ale również przedsięwzięcie, które przyniesie miastu wiele korzyści, takich jak nowe miejsca pracy dla mieszkańców oraz dodatkowe wpływy podatkowe do budżetu gminy.
W perspektywie kolejnych lat sieć Dino ma plany dalszej ekspansji i otworzenia większej liczby sklepów niż w poprzednich latach. Obecnie sieć sklepów Dino to 2438 placówek, a planowane inwestycje mają na celu zwiększyć tę liczbę o kilkanaście procent. Spółka stawia także na uatrakcyjnienie oferty cenowej sklepów dla konsumentów, co stanowi dodatkowe wyzwanie w obliczu rosnących kosztów działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane