Wielka inwestycja w stargardzkim zakładzie Backer OBR

Wielki rozwój firmy Backer w Stargardzie. Firma planuje rozbudowywać i zmodernizować stargardzki zakład Backer. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy Backer

Najnowsze przedsięwzięcie firmy Backer zakłada wybudowanie hali magazynowej i produkcyjnej, budynku socjalnego oraz biurowego na terenie stargardzkich zakładów produkcyjnych. Dodatkowo planuje się również przebudowę strefy wejściowej oraz budowę sprężarkowni i maszynowni wraz ze zbiornikiem retencyjnym. Inwestycja zostanie zrealizowana przez PTB NICKEL jako generalnego wykonawcę, który będzie odpowiedzialny za cały proces, od zaprojektowania hal, do ich zbudowania. Firma Backer OBR, będąca częścią szwedzkiego koncernu NIBE, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży różnego rodzaju urządzeń grzewczych i elementów grzewczych. Obecnie, jej wyroby są dostępne na rynkach całego świata, a popyt na nie nieustannie wzrasta. Nowe hale magazynowe i produkcyjne o powierzchni 2,5 tys. mkw umożliwia zwiększenie produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane