White Star Real Estate wybuduje w Toruniu centrum logistyczne imponujących rozmiarów

2022-01-14
White Star Real Estate wybuduje w Toruniu centrum logistyczne imponujących rozmiarów

Coraz bardziej realnych kształtów nabierają plany dotyczące budowy centrum logistycznego należącego do White Star Real Estate. Nieruchomość powstanie w Toruniu, a na potrzeby realizacji inwestycji deweloper nawiązał współpracę ze światowym specjalistą kredytowym, którym jest Bain Capital Credit – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne w dogodnej lokalizacji 

Wybudowana nieruchomość będzie składała się z dwóch budynków o łącznej powierzchni przekraczającej 48 000 m2. Wewnątrz znajdą się nowoczesne magazyny klasy A oraz pomieszczenia biurowe. Tak kompleksowy charakter obiektu pozwoli odpowiedzieć na potrzeby najemców oraz umożliwi im usprawnienie wielu procesów logistycznych. Przewidziano także opcję dostosowania poszczególnych hal do potrzeb konsumentów. Niekwestionowaną zaletą White Star Logistics, bo taką nazwę nosi ten projekt, jest jego lokalizacja. Zaledwie 4 kilometry będą dzieliły go od węzła autostrady A1. Na korzyść działa również położenie Torunia, który jest znakomicie skomunikowany zarówno z północną, jak i z centralną częścią kraju. Przedstawiciele miasta nie kryją zadowolenia z tej inwestycji, upatrując w niej szansy na rozwój gospodarczy. 
JARTOM komercjalizuje parki White Star, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera White Star. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU