White Star Real Estate i Cain International pozyskali środki na budowę kompleksu biurowego The Park Kraków

2022-03-16
White Star Real Estate i Cain International pozyskali środki na budowę kompleksu biurowego The Park Kraków

Bank PKO BP udzielił kredytu na budowę kompleksu biurowego The Park Kraków. Projekt jest owocem współpracy White Star Real Estate, jednego z wiodących deweloperów na rynku logistycznym i Cain International, inwestora prowadzącego międzynarodową działalność – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowany park zapewni najemcom nowoczesną powierzchnię biurową

Kwota pozyskanych środków wynosi 36 milionów Euro i jest kluczowa dla sfinalizowania całej inwestycji. W jej ramach powstanie kompleks złożony z ośmiu budynków o łącznej powierzchni sięgającej 100 000 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, pierwszy z nich zostanie oddany do użytku w połowie tego roku. Warto podkreślić, że już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Biorąc pod uwagę fakt, że The Park Kraków zapewni biura wysokiej klasy, znajdujące się w obiektach przyjaznych środowisku naturalnemu i wyposażone w liczne udogodnienia, nie jest to coś, co mogłoby dziwić. Niekwestionowanym atutem parku jest także jego znakomita lokalizacja, która pozwoli przedsiębiorcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU