White Star Logistics, White Star Real Estate oraz Bain Capital Credit inwestują w budowę centrów logistycznych

2021-08-12
White Star Logistics, White Star Real Estate oraz Bain Capital Credit inwestują w budowę centrów logistycznych

Rynek magazynowy prężnie się rozwija, czego dowodem jest nowa inwestycja, w którą zaangażowali się White Star Logistics, White Star Real Estate o Capital Credit. Podmioty te nawiązały współpracę, której celem jest budowa dwóch centrów logistycznych zlokalizowanych w Raszynie oraz w Nowym Koniku nieopodal stolicy – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowane centra logistyczne stanowią odpowiedź na potrzeby konsumentów

Budowa została starannie przemyślana. Obiekty będą posiadały znakomitą lokalizację, gdyż grunty wybrane pod nieruchomości znajdują się na przedmieściach Warszawy. Położone na tym obszarze magazyny są cenione przez klientów z rozmaitych branż, gdyż umożliwiają usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz cieszenie się doskonałą komunikacją z centrum miasta. Łączna powierzchnia hal magazynowych wchodzących w skład dwóch inwestycji wyniesie około 120 000 m2. Gdy dodamy do tego nowoczesne technologie, na bazie których one powstaną, można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że zainteresowanie wśród potencjalnych najemców będzie bardzo duże. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU