Wessper wybuduje nowy zakład produkcyjny i skorzysta z pomocy Krakowskiego Parku Technologicznego

2021-06-15
Wessper wybuduje nowy zakład produkcyjny i skorzysta z pomocy Krakowskiego Parku Technologicznego

Nowy zakład produkcyjny firmy Wessper zostanie wybudowany w gminie Rzezawa, otwierając przed przedsiębiorstwem szansę na rozwój nowego rodzaju działalności. Inwestycja wiąże się z kosztami przekraczającymi osiemnaście milionów złotych i będzie możliwa dzięki dużemu wsparciu udzielonemu przez Krakowski Park Technologiczny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu produkcyjnego na korzystnych warunkach

Do nowej fabryki firma Wessper przeniesie całą produkcję akcesoriów AGD, z których wytwarzania słynie marka. Dysponowanie nowoczesnym obiektem w atrakcyjnej lokalizacji usprawni wiele procesów logistycznych. Na dodatek firma będzie posiadała odpowiednie warunki do tego, by wdrożyć zaawansowane technologie i uruchomić linie produkcyjne na których powstawać będą sprzęty o charakterze proekologicznym. To przyszłościowy kierunek biznesowy, który może okazać się niezwykle opłacalny i rozsądny pod względem strategicznym. Dużą korzyścią dla przedsiębiorstwa jest uzyskana ulga podatkowa, która pozwoli na zaoszczędzenie sporych środków.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU