We Wrocławiu powstanie nowy magazyn. Kim jest inwestor?

Trwają prace, w wyniku których we Wrocławiu powstanie nowy magazyn. Inwestorem jest spółka Citylink Wrocław II, która podpisała już umowę z firmą PEKABEX, na mocy której przedsiębiorstwo wybuduje obiekt wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą – informuje JARTOM Real Estate.

Wartość magazynu szacowana jest na kilkadziesiąt milionów złotych

Zgodnie z przyjętymi planami, realizacja przedsięwzięcia dobiegnie końca w lipcu przyszłego roku. Wtedy też magazyn powinien zostać oddany do użytku. Obecnie jego wartość szacuje się na około 50 milionów złotych, co stanowi około 3% ubiegłorocznych przychodów grupy PEKABEX. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane