Ważna transakcja w świecie logistyki. Rohlig Suus Logistics z kompletem udziałów w spółce Expert

Wiodący polski operator logistyczny, Rohlig Suus Logistics, wszedł w posiadanie 100% udziałów spółki Expert, która zajmuje się dostawami i świadczeniem wielu innych usług dla przedstawicieli branży e-commerce. To bardzo ważny moment, gdyż połączone zasoby i kompetencje tych dwóch podmiotów pozwolą stworzyć niezwykle kompleksową i atrakcyjną dla klientów ofertę – informuje JARTOM Real Estate.

Wśród świadczonych usług znajdzie się magazynowanie i transport

Dzięki tej inwestycji zostanie usprawnionych wiele procesów logistycznych. Rohlig Suus Logistics poszerzy zakres swojej działalności, która będzie obejmowała transport o globalnym zasięgu, usługi celne i magazynowe a także odbieranie od klientów zużytego sprzętu oraz montowanie nowego. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy coraz chętniej decydują się na skorzystanie z pomocy fachowców odpowiadających za instalację czy wniesienie urządzeń AGD i RTV, z pewnością zjedna przychylność marce. Podobnie jak ona, przedstawiciele spółki Expert także podkreślają ogromne znaczenie wysokiego poziomu tak zwanych dostaw ostatniej mili. Wszystko wskazuje więc na to, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć zamierzone cele. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane