Ważna transakcja na rynku logistycznym. Palmira Capital Partners nabyła nowoczesne centrum dystrybucyjne

2022-03-02
Ważna transakcja na rynku logistycznym. Palmira Capital Partners nabyła nowoczesne centrum dystrybucyjne

Na rynku logistycznym dokonano ważnej transakcji, na mocy której globalny inwestor Crescendo Real Estate Advisors sprzedał nowoczesne centrum dystrybucyjne wybudowane w Gliwicach. Nabywcą jest Palmira Capital Partners, która posiada ambitne plany związane z tą nieruchomością – informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia logistyczno – magazynowa wysokiej klasy

Obiekt powstał w formule Build – to – Suit, a więc tak, by zagwarantować maksymalne dopasowanie do potrzeb i specyfiki działalności swojego właściciela. To powierzchnia o charakterze logistyczno – magazynowym, która wynosi około 8 000 m2. Do swojej dyspozycji otrzyma ją firma kurierska DPD Polska, która jest jednym z liderów w swojej branży. Zyskanie nowego centrum dystrybucyjnego umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy. Z dużym prawdopodobieństwem można też stwierdzić, że skróceniu ulegnie czas dostaw, a obroty wzrosną. Korzystna jest bez wątpienia lokalizacja, która zapewnia doskonały dostęp także do takich państw jak Słowacja, Czechy czy Niemcy, co jest istotne z punktu widzenia tej rozwijającej się marki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU