Ważna transakcja na rynku logistycznym. Macquarie Asset Management kupił 7R City Flex Warsaw Airport I

2022-09-09
Ważna transakcja na rynku logistycznym. Macquarie Asset Management kupił 7R City Flex Warsaw Airport I

Park logistyczny 7RCity Flex Warsaw Airport I oficjalnie został własnością Macquarie Asset Management. Koszt inwestycji wyniósł 29 milionów Euro, a wybór padł na tę właśnie nieruchomość głównie dzięki temu, że posiada ona znakomitą lokalizację, która stwarza doskonałe warunki do prowadzenia biznesu – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny park logistyczny dostosowany do wymagań najemców

7RCity Flex Warsaw Airport I to kompleks składający się z trzech budynków, które cechuje nowoczesny charakter i zastosowanie szeregu rozwiązań czyniących obiekt przyjaznym środowisku. Mowa tutaj między innymi o systemach zraszających, dużej ilości świetlików czy specjalnych lampach LED. Nie da się również ukryć, że położenie parku odgrywa kluczową rolę i umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zaledwie 3 kilometry dzielą go od warszawskiego lotniska Chopina, a 8,5 kilometra od centrum miasta. Nie można także zapomnieć o dostępie do autostrady A2 i drogi ekspresowej S2, który pozwala cieszyć się zoptymalizowanym transportem. Warto podkreślić, że wszystkie magazyny znajdujące się w 7RCity Flex Warsaw Airport I znalazły już swoich najemców. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą 7R zobacz listę magazynów do wynajęcia 7R. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU