Ważna transakcja na rynku logistycznym. Jet Investment nabywa pięć obiektów od Vestinlog

Sfinalizowana została bardzo istotna z punktu widzenia rynku logistycznego transakcja. Spółka Vestinlog należąca do grupy inwestycyjnej KKCG sprzedała Jet Investment aż pięć nieruchomości o charakterze przemysłowym – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne budynki posiadają duży potencjał pod względem logistycznym

Inwestycja robi wrażenie głównie z uwagi na łączną powierzchnię użytkową obiektów, która wynosi aż 52 000 m2. Wspomniane budynki są zlokalizowane w różnych częściach Polski, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Największy z nich znajduje się w Koluszkach, natomiast najmniejszy we Wrześni. Pozostałe położone są w Międzyrzeczu, Polkowicach oraz w Brześciu Kujawskim. Warto podkreślić, że wszystkie zostały wybudowane na przestrzeni ostatnich sześciu lat oraz posiadają tereny przeznaczone pod dalszą zabudowę, co sprawia, że mają duży potencjał biznesowy. Zarówno Vestinlog, jak i Jet Investment to czeskie spółki, które dynamicznie rozwijają się na rynku europejskim. Jet Investment posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie i specjalizuje się w projektach dotyczących małych i średnich przedsiębiorstw. W jej portfolio znajdują się głównie zakłady produkcyjne funkcjonujące w branży motoryzacyjnej, w przemyśle petrochemicznym oraz kolejowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane