Ważna transakcja na rynku logistycznym. Czeski fundusz inwestycyjny kupił od 7R centrum badawczo – rozwojowe BWI Group

2022-06-01
Ważna transakcja na rynku logistycznym. Czeski fundusz inwestycyjny kupił od 7R centrum badawczo – rozwojowe BWI Group

Czeski fundusz inwestycyjny REICO CS LONG LEASE nabył od 7R centrum badawczo – rozwojowe BWI Group zlokalizowane w Balicach. Wartość tej transakcji szacuje się na nieco ponad 27 milionów Euro i jest ona istotnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju, którą podążają Czesi – informuje JARTOM Real Estate. 

Budynek imponuje wdrożonymi rozwiązaniami o charakterze ekologicznym

Największym atutem obiektu jest jego lokalizacja w niewielkiej odległości od portu lotniczego w Krakowie i zaledwie kilometr od autostrady A4, która zapewnia znakomite połączenie z zachodnimi sąsiadami Polski. To wszystko umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Powierzchnia nieruchomości wynosi 11 000 m2 i podzielono ją na dwa połączone ze sobą budynki, w których znajdują się biura oraz laboratoria. Posiada przyjazny środowisku charakter, co potwierdza przyznany certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Jedynym najemcą jest BWI Group – przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji elementów zawieszenia przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej. 7R, renomowany deweloper powierzchni magazynowych i nie tylko, zaprojektował i zrealizował to centrum badawcze w formule BTS tak, by w pełni odpowiadało potrzebom klienta. 
Pełną ofertę centrów logistycznych 7R znajdziesz w JARTOM. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU