Ważna inwestycja na rynku logistycznym. M7 Real Estate w imieniu M7 CEREF II kupiło magazyn Mogileńska w Poznaniu

2021-07-21
Ważna inwestycja na rynku logistycznym. M7 Real Estate w imieniu M7 CEREF II kupiło magazyn Mogileńska w Poznaniu

M7 Real Estate sfinalizowało ważną transakcję, dokonując w imieniu M7 CEREF II  zakupu poznańskiego magazynu. Wybrana nieruchomość zapewnia aż 17 000 m2 powierzchni magazynowej i produkcyjnej oraz zaplecze biurowe gwarantujące dodatkowe 2800 m2, co czyni ją obiektem o dużym potencjale biznesowym – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn o doskonałej lokalizacji i nowoczesnej powierzchni

Magazyn Mogileńska posiada znakomitą lokalizację. Od centrum Poznania dzieli go jedynie 5 kilometrów, a nieopodal przebiega obwodnica gwarantująca płynny i bezproblemowy transport, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Przystosowanie powierzchni do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej oraz administracyjnej przekłada się na kompleksowy charakter i duży potencjał obiektu. Aktualnie wśród najemców magazynu znajdują się tak renomowane i specjalistyczne firmy, jak: PLI Logistik, HT Laser, FUP oraz Tasko Projekt. Ten podjęty przez M7 Real Estate krok jest kolejnym na drodze do realizowania strategii inwestycyjnej o światowym zasięgu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU