Wasz Sklep SPAR stawia na dynamiczny rozwój i otwiera drugi magazyn

2021-05-14
Wasz Sklep SPAR stawia na dynamiczny rozwój i otwiera drugi magazyn

Rozbudowie uległo zaplecze logistyczne, którym dysponuje Wasz Sklep SPAR. Teraz spółka może korzystać także z drugiego magazynu wyposażonego nie tylko w dostosowane do potrzeb hale ale również w specjalne zaplecze o charakterze administracyjno – socjalnym – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach

Nowy magazyn oddany do dyspozycji spółki posiada powierzchnię sięgającą 8800 m2. Na 4000 m2 stworzono warunki niezbędne do przechowywania produktów, które muszą być składowane w ściśle określonych, niskich temperaturach. Kolejne 4000 m2 to obszar przeznaczony do magazynowania artykułów suchych, natomiast pozostałe 800 m2 zagospodarowano na pomieszczenia administracyjno – socjalne. Usprawni to wiele procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie obiektem, który powstał aby zwiększyć możliwości SPAR i odciążyć funkcjonujące już od dłuższego czasu centrum dystrybucyjne mieszczące się nieopodal Poznania. Ta nieruchomość znajduje się w okolicach Sosnowca i przejmie obsługę kontrahentów z południowo – wschodniej części Polski. Wasz Sklep SPAR posiada ambitne plany na przyszłość, które skupiają się na systematycznym rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu realizacji zamówień. Kolejny magazyn z pewnością to ułatwi.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU