Wastech Recycling wybuduje dwie nowe hale magazynowo – produkcyjne

2022-03-18
Wastech Recycling wybuduje dwie nowe hale magazynowo – produkcyjne

Firma Wastech Recycling intensywnie przygotowuje się do budowy nie jednej a dwóch hal o charakterze magazynowo – produkcyjnym, które powstaną w miejscowości Czerwony Bór. Ten istotny dla przedsiębiorstwa krok jest możliwy do wykonania dzięki wsparciu uzyskanemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowane hale pozwolą na udoskonalenie działalności firmy

Głównym celem realizacji inwestycji jest udoskonalenie działalności marki poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii polegającej na przetwarzaniu odpadów spożywczych. Jej wykorzystywanie sprawi, że Wastech Recycling zyska na konkurencyjności i umocni swoją pozycję na rynku. Warto podkreślić, że już teraz słynie z profesjonalnych, nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony środowiska oraz odzysku surowców. Dzięki temu, że wybudowane hale będą łączyły część magazynową oraz powierzchnię, na której znajdą się linie produkcyjne, liczne procesy logistyczne zostaną usprawnione. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że powstanie tych dwóch obiektów będzie też ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU