Warszawska fabryka Lotte Wedel wkrótce się powiększy

Trwają prace mające na celu rozbudowę fabryki słodyczy i czekolady należącej do Lotte Wedel. Położony na warszawskiej Pradze obiekt zyska dział R&D, część produkcyjną oraz laboratoria, które pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju firmy – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki droższa, niż przypuszczano

Zgodnie z przewidywaniami, realizacja inwestycji dobiegnie końca w trzecim kwartale przyszłego roku. Jej koszty będą wyższe, niż przypuszczano, dlatego przedsiębiorstwo przeznaczyło na ten cel dodatkowe 20 milionów zł. Jest to związane z powiększeniem zakresu wykonywanych robót i wzrostem cen materiałów budowlanych. Warto podkreślić, że Lotte Wedel to jeden z liderów wśród producentów słodyczy w Polsce. W swojej ofercie posiada takie przysmaki jak: czekolady, praliny, ptasie mleczko i cukierki. Koreański koncern do którego od trzynastu lat należy marka, dba o to, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadzać nowe produkty. Zmodernizowana fabryka z pewnością ułatwi to zadanie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane