Warmtechnik wybuduje kolejną halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

Warmtechnik przygotowuje się do budowy kolejnej hali produkcyjnej, kontynuując tym samym strategię dynamicznego rozwoju i umacniając swoją pozycję na rynku. Nowy obiekt pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz na zwiększenie mocy wytwórczych o połowę – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala produkcyjna zostanie oddana do użytku w przyszłym roku

Decyzja o budowie wynika z rosnących obrotów, które firma zanotowała na przestrzeni kilku minionych lat. Nieruchomość powstanie w Piasecznie – tam, gdzie znajdują się pozostałe budynki stanowiące zaplecze produkcyjne. Aktualnie ich łączna powierzchnia wynosi 7000 m2. Hala zostanie wyposażona w nowoczesne, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. Będzie dysponowała częścią magazynową oraz zapleczem biurowym, które ułatwi zarządzanie. W niezbędną moc zasilą ją odnawialne źródła energii, zwłaszcza tej pozyskiwanej dzięki panelom fotowoltaicznym. Ta inwestycja to ważny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż utworzone zostaną nowe miejsca pracy. Warmtechnik to przedsiębiorstwo o trzydziestoletniej tradycji, które specjalizuje się w systemach bateryjnych przeznaczonych dla wielu sektorów przemysłu europejskiego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane