Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna urośnie o kolejną halę

Dobiegają końca prace mające na celu budowę nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym.To inwestycja Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która powstanie na terenie Dzierżoniowskiego Parku Przemysłowego i stanie się ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki i rynku pracy – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala zostanie podzielona między kilku najemców

Powierzchnia obiektu wyniesie 5585 m2. Znajdą się tam magazyny i biura oraz zaplecza socjalne. Budynek będzie podzielony na cztery moduły, które będzie mógł wynająć jeden podmiot, lub kilka niezależnych przedsiębiorców. Tempo realizacji inwestycji imponuje, gdyż budowa kubatury trwała zaledwie 7 miesięcy. Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z przyjętym harmonogramem, oficjalne zakończenie budowy odbędzie się już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Nowoczesną konstrukcję zasili moc pochodząca z instalacji fotowoltaicznej przyjaznej środowisku naturalnemu. Szacuje się, że łączny koszt przedsięwzięcia wyniesie około 24 mln złotych.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane