Wałbrzyska SSE z nowym inwestorem. JOYSONQUIN wybuduje tam swoją fabrykę

2021-11-17
Wałbrzyska SSE z nowym inwestorem. JOYSONQUIN wybuduje tam swoją fabrykę

Firma JOYSONQUIN zainwestuje w budowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie należącym do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK. Na miejscu ruszyły już prace związane z realizacją przedsięwzięcia, które powinny dobiec końca w drugim kwartale 2022 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowej fabryki ułatwi rozwój automatyzacji

Fabryka będzie posiadała imponującą powierzchnię sięgającą 14 000 m2. Zostanie w pełni przystosowana do uruchomienia linii produkcyjnych umożliwiających wytwarzanie nowoczesnych elementów składających się na wyposażenie samochodów. To również kolejny krok na drodze do rozwoju wdrażanych rozwiązań z zakresu automatyzacji, które zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych. To bardzo istotne dla JOYSONQUIN, który jest renomowanym producentem komponentów przeznaczonych dla wozów klasy premium. Marka posiada już swoje oddziały między innymi w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy w Chinach. Generalnym wykonawcą nadzorującym postępy budowy zakładu, który powstanie w wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest firma Atlas Ward Polska, która zajmie się również zagospodarowaniem terenów zewnętrznych wokół obiektu.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU