WPIP rozbudowuje kompleks magazynowo-biurowy Hama Polska

Trwa rozbudowa kompleksu magazynowo biurowego Hama Polska. Przedsięwzięcie realizowane jest przez renomowanego generalnego wykonawcę WPIP, który w 2021 zgarnął nagrodę Budowalnej Firmy Roku. - informuje JARTOM Real Estate

WPIP buduje nową halę magazynową dla Hama Polska

Kompleks magazynowo-biurowy Hama Polska składa się z nowoczesnych hal magazynowych o powierzchni 4,5 tys. mkw oraz dwupiętrowego biurowca liczącego 2 tys. mkw. Obiekt oddany został do użytku w 2008 roku, a jego realizacja była częściowo prowadzona przez WPIP. Od 2008 roku magazyn prężnie działa, dystrybuując sprzedawany przez Hama sprzęt elektroniczny na rynek polski, a także na rynki zagraniczne, m.in. do Niemiec. Ze względu na wzrost popytu na sprzęt oferowany przez Hama, zdecydowano o rozbudowie kompleksu. Zostanie on powiększony tak, aby usprawnić procesy magazynowe, a także znacznie powiększyć część magazynową. Prace budowlane ruszyły w grudniu ubiegłego roku. Obecnie działająca hala magazynowa rozbudowana zostanie aż o 4,5 tys. mkw, więc w rezultacie jej powierzchnia wyniesie 9 tys. mkw. To duża inwestycja, niezbędna z punktu widzenia dalszego rozwoju działalności Hama Polska. Ze względu na udaną współpracę w 2008 Hama zdecydowała o wyborze WPIP jako generalnego wykonawcy obecnie prowadzonej inwestycji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane