WPF Production inwestuje w Stargardzie. Nowa fabryka da miastu nowe miejsca pracy.

Będzie nowa, wielka fabryka w Stargardzie — zapowiedział niemiecki producent karmy dla zwierząt, spółka WPF Production. W 2024 roku rozpocznie się budowa zakładu produkcyjnego w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii, a inwestycja ma przynieść wiele korzyści miastu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka w Stargardzie

W Stargardzie planowana jest nowa inwestycja, a mianowicie budowa fabryki produkującej karmę dla zwierząt domowych. Niemiecka firma WPF Production, która działa w przetwórstwie spożywczym, zakupiła 10-hektarową działkę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie. Inwestycja, która pochłonie aż 232 mln zł, ma przynieść miastu wiele korzyści, przede wszystkim w postaci nowych miejsc pracy, a także wpływów do budżetu. W fabryce planowane jest zatrudnienie 40 osób i stopniowe zwiększanie liczby pracowników wraz z rozwojem firmy i wzrostem produkcji. Warto wspomnieć, że Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii w Stargardzie staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla wielu inwestorów. Obecnie na jego terenie pracuje aż 6000 osób i jest siedzibą ponad 30 przedsiębiorstw z różnych branż. Decyzja o lokalizacji nowej fabryki właśnie tutaj, obrazuje rosnące znaczenie miasta Stargard jako centrum przemysłowego i inwestycyjnego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane