WOBI-STAL inwestuje w innowacje i buduje halę produkcyjną w Stalowej Woli

2022-04-22
WOBI-STAL inwestuje w innowacje i buduje halę produkcyjną w Stalowej Woli

Zapadła decyzja o budowie hali produkcyjnej położonej w Stalowej Woli, która będzie należeć do firmy WOBI-STAL, renomowanego dostawcy wyrobów oraz konstrukcji stalowych. To część kompleksowego przedsięwzięcia, które jest realizowane dzięki środkom pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i którego celem jest wzrost konkurencyjności marki oraz poszerzenie jej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali umożliwi wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Zyskanie dodatkowego obiektu zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Powierzchnia użytkowa wybudowanej hali wyniesie nieco ponad 1400 m2. Będzie ona posiadała także zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, co zapewni personelowi możliwość pracy w komfortowych warunkach. Nieruchomość zostanie wyposażona w specjalne maszyny i urządzenia niezbędne do wdrożenia innowacyjnej metody technologicznego produkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Zostaną w niej również zamontowane dwie suwnice. Wszystko wskazuje na to, że inwestycja spółki WOBI-STAL może stać się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU