WOBA inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej w Łodzi

2022-05-31
WOBA inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej w Łodzi

Firma WOBA przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej. Powstanie ona w Łodzi, tam, gdzie mieści się siedziba przedsiębiorstwa, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala umożliwi poszerzenie oferty marki

Decyzja o realizacji tej inwestycji wynika z przeprowadzonych badań dotyczących nowych produktów z kategorii niezmechanizowanego AGD, które służą do dbania o porządek i utrzymywania czystości. Zadaniem wykonawcy będzie oddanie hali znajdującej się w stanie „pod klucz”, a więc gotowej do użytku i uruchomienia w niej linii produkcyjnych. To ważny krok dla firmy WOBA, która jest obecna na rynku już od ponad dwudziestu lat i przez cały ten czas intensywnie się rozwija – zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Słynie z wytwarzania oraz sprzedaży mopów, gąbek i ściereczek wysokiej jakości, które stanowią znakomitą alternatywę dla tego rodzaju wyposażenia importowanego z państw azjatyckich. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatnie takie przedsięwzięcie, którego podjęła się marka. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU