WIRA wybuduje zakład produkcyjny

WIRA przygotowuje się do budowy zakładu produkcyjnego, który powstanie w miejscowości Iskrzynia, na gruncie należącym do firmy. Obiekt zostanie oddany w stanie surowym zamkniętym i zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny przyspieszy rozwój firmy

W ramach tego przedsięwzięcia o kompleksowym charakterze zostanie również zagospodarowany teren przyległy do inwestycji. Warto podkreślić, że nowy zakład pozwoli marce na zwiększenie mocy wytwórczych, a co za tym idzie, przyspieszy jej rozwój i umożliwi generowanie wyższych zysków. WIRA to dystrybutor odwodnień prysznicowych przeznaczonych do łazienek, garaży, basenów i tarasów, który systematycznie poszerza swój profil działalności. Oprócz tego zajmuje się również projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Wiele wskazuje więc na to, że to nie ostatni projekt tego rodzaju, którego podjęło się przedsiębiorstwo.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane