WIBO wybuduje halę magazynową z zapleczem socjalnym

Znana marka WIBO wybuduje nową halę magazynową dysponującą zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. Powstanie ona w miejscowości Kartuzy, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali zaowocuje wdrożeniem nowej technologii

Nieruchomość będzie posiadała jedną kondygnację i kompleksowy charakter. Część administracyjna znajdująca się w niewielkiej odległości od powierzchni magazynowych pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Realizacja całego przedsięwzięcia, które obejmuje również zagospodarowanie terenów przyległych, została starannie przemyślana. Dzięki oddaniu do użytku tego obiektu firma będzie mogła wdrożyć nową technologię produkcji bezwodnych kosmetyków, które mają formę musu. Co za tym idzie, jej oferta zostanie poszerzona i stanie się bardziej atrakcyjna dla konsumentów. Wzrosną więc szanse na generowanie większych zysków. WIBO to polska, rodzinna marka obecna na rynku od ponad trzydziestu lat. Słynie ze zróżnicowanego asortymentu, w którym znajdują się produkty do makijażu oraz akcesoria ułatwiające jego wykonywanie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane