WDX wybuduje nową halę magazynowo-montażową i nie tylko

Firma WDX wkrótce zyska nową halę magazynowo-montażową o powierzchni, która wyniesie niespełna 5200 m2. Nie jest to jedyna inwestycja zaplanowana przez markę, bowiem zleci ona również zagospodarowanie terenów przyległych oraz wykonanie wiaty na odpady i parkingu dla samochodów osobowych – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala zostanie wybudowana w Zgierzu

Przed rozpoczęciem prac budowlanych zostanie przeprowadzona rozbiórka magazynowej hali namiotowej oraz budynku sprężarkowni i neutralizatora ścieków. Zlikwidowany zostanie także otwarty zbiornik wody przeznaczony do celów pożarowych. Zaplanowane przedsięwzięcie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację działalności. WDX to renomowany producent regałów, przenośników i automatyki przemysłowej. Słynie z wysokiej jakości oferowanych usług i produktów, a wśród swoich klientów posiada firmy z różnych zakątków Europy. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane