W województwie podkarpackim powstanie samowystarczalna hala

Już wkrótce w województwie podkarpackim, w miejscowości Jarosław, zostanie wybudowana samowystarczalna hala wraz z zapleczem biurowym. Inwestor, Magdalena Kupilas, chce wykorzystać ją do usprawnienia wielu procesów logistycznych i zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate.

Projekt hali imponuje innowacyjnym charakterem

Powierzchnia użytkowa nieruchomości, która będzie posiadała dwie kondygnacje, wyniesie nieco ponad 1035 m2. Znajdzie się tam część magazynowa oraz administracyjna. Wiadomo już, że hala będzie służyła do składowania i przetwarzania odzieży używanej. Zatrudniony tam personel zajmie się segregacją, pakowaniem, praniem oraz renowacją ubrań. W rezultacie będą one mogły szybciej i w większych ilościach trafiać do sklepów, a firma zwiększy swoją wydajność i będzie w stanie generować wyższe zyski. Tego rodzaju odzież cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Śmiało można więc stwierdzić, że budowa wspomnianej hali stanowi przyszłościową i opłacalną inwestycję. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane