W strefie ekonomicznej w Jędrzejowie powstanie nowa fabryka

To oficjalne – nowy zakład produkcyjny zostanie wybudowany w Jędrzejowie, a konkretniej, na terenie strefy ekonomicznej Jędrzejów Południe. Obiekt będzie specjalizował się w wytwarzaniu profili aluminiowych i stanie się pierwszą tego rodzaju placówką w województwie – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny zakład produkcyjny o imponującej wielkości

Zgodnie z przyjętymi planami, powierzchnia nieruchomości wyniesie około 10 000 m2. Inwestor, którym jest firma Dom z Klasą, deklaruje bliską współpracę z Akademią Górniczo – Hutniczą. Pozwoli ona na uruchomienie produkcji szerokiej gamy elementów aluminiowych przeznaczonych głównie na polski rynek. Już dziś wiadomo, że fabryka, której wartość szacuje się na 50 milionów złotych, będzie funkcjonować przez całą dobę, dzięki wprowadzeniu systemu trzyzmianowego. Początkowo zatrudnienie znajdzie w niej około 100 osób, jednak niewykluczone jest utworzenie kolejnych etatów. Technologię potrzebną do rozpoczęcia działalności dostarczy firmie hiszpańskie przedsiębiorstwo Kautec Solutions. Prace budowlane mają dobiec końca w grudniu bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane