W parku handlowym w Dzierżoniowie powstanie pierwszy Woolworth na Dolnym Śląsku

Sieć Woolworth wynajęła powierzchnię w parku handlowym w Dzierżoniowie. To właśnie tam zostanie otwarty pierwszy sklep tej firmy zlokalizowany na Dolnym Śląsku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny park handlowy został w pełni skomercjalizowany

Woolworth to niemiecka marka, która szturmem wkroczyła na polski rynek. Oferuje szeroki asortyment produktów codziennego użytku, wśród których znajdują się: sprzęty elektroniczne, odzież, dekoracje oraz urządzenia AGD. Różnorodność towarów i atrakcyjne ceny to kluczowe atuty marki, które zjednały jej sympatię licznych klientów. Wybór parku handlowego w Dzierżoniowie  był nieprzypadkowy. To nowoczesny obiekt o powierzchni sięgającej 10 000 m2, który jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta. Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dzieli go od Wrocławia, co pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zapewnia ponad 220 miejsc parkingowych i wyróżnia się szklaną konstrukcją. Czy to dopiero początek ekspansji Woolworth prowadzonej w tej części kraju? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane