W parku MLP Poznań West zostanie wybudowany nowoczesny obiekt magazynowy

2021-07-12
W parku MLP Poznań West zostanie wybudowany nowoczesny obiekt magazynowy

Już niedługo rozpocznie się realizacja imponującej inwestycji, która obejmie budowę nowoczesnego obiektu magazynowego na terenie należącym do parku MLP Poznań West. Nieruchomość, za powstanie której odpowiedzialny jest deweloper MLP Group, będzie dysponowała powierzchnią sięgającą 13 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn dopasowany do potrzeb najemcy

Obiekt powstanie w formule built – to – suit. Stanowi to gwarancję tego, że będzie w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań swojego najemcy. Podczas prac budowlanych zostaną uwzględnione najważniejsze trendy związane z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami jakie obowiązują na rynku magazynowym. Właściciel otrzyma powierzchnię o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która wyniesie około 12 000 m2. Szacuje się, że na pozostałych 900 m2 powstanie część biurowo – socjalna, która umożliwi efektywne zarządzanie placówką i zapewni jej personelowi komfortowe warunki. Warto podkreślić, że inwestycja spełni wymagania certyfikacji BREEAM, a także będzie przyjazna środowisku dzięki panelom fotowoltaicznym, wiatom na rowery oraz domkom dla owadów i stacjom służącym do ładowania elektrycznych samochodów. Istotna jest też znakomita lokalizacja, która usprawni wiele procesów logistycznych. Budowa magazynu powinna dobiec końca w czwartym kwartale bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU