W nowym magazynie IKEA pracują…roboty!

Położony nieopodal Warszawy nowy magazyn, którego właścicielem jest IKEA, imponuje szeregiem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które w nim wdrożono. Obiekt posiada powierzchnię 16 000 m2, a jej operatorem jest znana firma logistyczna prowadząca działalność o międzynarodowym charakterze, FM Logistics – informuje JARTOM Real Estate.

Sprawnie funkcjonujący magazyn kluczem do optymalizacji działalności

Cała ta inwestycja została starannie przemyślana. Lokalizacja obiektu w centralnej części kraju nie tylko pozwala na cieszenie się płynnym transportem, ale i umożliwia skrócenie tras pokonywanych przez poszczególne towary. Przekłada się to na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, co jest bardzo istotne z punktu społecznej odpowiedzialności biznesu. Na uwagę zasługuje imponujący poziom automatyzacji, który zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Oprócz personelu, w magazynie można spotkać także roboty, które ułatwiają pracownikom kompletowanie zamówień poprzez wyznaczanie najkrótszej trasy i pokazywanie, ile konkretnego towaru należy umieścić w paczce. Tylko w pierwszym roku działalności, obiekt pozwoli na zrealizowanie ponad miliona z nich! Co jeszcze przyniesie przyszłość? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane