W nowej hali w Grodzisku Mazowieckim niebawem ruszy recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

2023-04-19
W nowej hali w Grodzisku Mazowieckim niebawem ruszy recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Już niedługo ruszy recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w nowej hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim. Hala została oddana do użytku w lutym i aktualnie jest wyposażana w niezbędny sprzęt produkcyjny. - informuje JARTOM Real Estate

Oddanie do użytku kompleksu budynków produkcyjnych

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim. Oddany w lutym obiekt produkcyjny składa się z kompleksu budynków: hali niższej, wyższej i przybudówki oraz dwóch wiat przylegających do jednej z hal. Łączna powierzchnia budynków to aż 3,9 tys. mkw. To duża inwestycja w regionie, która nie tylko pozytywnie wpłynie na lokalną gospodarkę i rynek pracy, ale również na środowisko naturalne. W halach odbywać będzie się recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki niemu możliwe będzie odzyskanie części surowca zużytego do produkcji sprzętu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30-letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU